Obědy do krabičky – s masem i bez!

Objevili jsme skvělý způsob, jak se zdravě najíst a přitom se o jídlo nemuset vůbec starat – obědy do krabičky! A nejen ty, klidně i snídaně, svačiny a večeře, které vám připraví na míru podle potřeb vašeho těla, a navíc také zdarma dovezou až domů! Zaujala vás tato lákavá nabídka? Nás také. A chceme se dozvědět víc!

Obědy do krabičky

Je to nový fenomén a my jej milujeme! Pro koho je vhodný? Úplně pro všechny! Ale hlavně pro ty, kteří chtějí jíst zdravě a pestře! O zdravém stravování všichni víme, že není vždy jednoduché jej připravit tak, aby splňovalo veškeré podmínky a zároveň bylo chutné a zajímavé. Proto se nám velmi líbí, když to někdo udělá za nás. A ještě k tomu kvalitně, pestře a s chutí! Zajímá vás více informaci? My je pro vás máme!

S masem nebo bez?

Ano, velice příjemně nás překvapil fakt, ze mistři kuchaři připravují krabičky na míru nejen lidem, kteří jsou zvyklí konzumovat maso. Pokud se masu vyhýbáte ať už z důvodů přesvědčení, z důvodů zdravotních nebo etických, bezmasé krabičky vás jistě potěší. Co byste řekli třeba na cizrnové karbanátky s citronovou krustou nebo špenátové gnocchi s vegetariánskými nudličkami? Vegetariány prostě nemusíme přesvědčovat, ze chutně a pestře se dá stravovat i bez masa nebo masových výrobků. A v případě krabiček se můžete stravovat i bez práce, nakupování a dlouhého vaření!

Toužíte zhubnout?

Krabičky jsou ideální právě pro vás. Jednou z variant může totiž být krabička pro zdravé hubnutí. Ta zajištuje dokonalou kombinaci vitamínů, minerálů společně s bílkovinami, sacharidy a vlákninou. S krabičkami na hubnutí vám nebude hrozit pocit hladu, ani budoucí jojo efekt.

Chcete přibrat?

Nejvíce energeticky nabité jsou krabičky pro sportovce a pro ty, kteří chtějí přibrat na váze. Tedy hlavně na svalech. Speciální krabičky obsahují vysoký podíl bílkovin v ideální kombinaci s tuky, minerály, vitamíny a dalšími potřebnými látkami. Kdo si objedná kompletní jídelníček pro cely den, má zaručený pravidelný příjem maximálně vyvážené stravy v adekvátních porcích, které mu budou připraveny na míru. Co byste řekli na palačinky s lososem a speciálním sýrem nebo třeba na musaku s lilkem a krůtím masem? Jídlo plné síly pro každého, kdo ji potřebuje.

Chcete ušetřit čas?

Pokud každý den řešíte nedostatek času a přesto se nechcete odbývat nezdravými jídly jako rohlík se šunkou ke snídani i k večeři, mohou byt krabičky skvělým řešením. Zkuste nejdřív dva dny nebo týden na ochutnání a dáte nám za pravdu, že na ten pocit a na to skvělé jídlo si prostě lehce zvyknete. Strava připravená tak akorát, na udržení ideální hmotnosti  se skvělou chutí. Treba citronové rizoto s krevetami nebo polévka ze sušených rajčat.

Jak to celé funguje?

  • Nejprve je třeba si vybrat “dietu”. Na hubnutí, na přibrání, na udržení váhy… 
  • Pak je třeba zvolit toho správného dodavatele. Ten vám bude vybranou variantu bude pravidelně dovážet na vámi uvedenou adresu. Buď jídlo na celý den, nebo třeba pouze obědy a večeře.Vybírejte dodavatele mimo jiné tak, abyste u každého jídla mohli sledovat jeho kalorický obsah, obsah tuků, cukrů a tolik potřebných bílkovin. 

Zdravé tělo lze udržet pravidelným sportem a vhodnou stravou. Daří se vám obojí dodržovat? Napište nám, jak se stravujete, a jestli jste již vyzkoušeli některou nabídku krabiček s dovozem až domu.

Antonín Červinka