Obědy do krabičky – strava na míru až domů

Touha po zdraví a po skvěle vypadající postavě motivuje stále více lidí k tomu, aby se stravovali lépe a více jedli vhodné potraviny. Volbou mohou být obědy do krabičky. Bývají příkladem vyvážené stravy, kterou dokážou profesionálové připravit vždy čerstvou s opravdu pestrými recepty s použitím lokálních surovin i zahraničních specialit. S obědy a také se snídaněmi, svačinami a večeřemi se dá zhubnout, udržet si zdravou váhu, nebo naopak přibrat na svalech. Unikátní kombinace ovoce, zeleniny, obilovin, luštěnin, masa, ryb i zdravého pečiva vás okouzlí a možná ani nebudete ochotní doma nadále trávit čas zdlouhavým vařením!

Zdravé a pestré hubnutí – obědy do krabičky

A nejen obědy! Pokud se rozhodnete začít dělat něco se svojí váhou, je krabičková dieta jednou z nejsnadnějších a také nejpestřejších variant. Pokud máte v oblibě například: špenátové palačinky se sýrem, masem a batáty nebo třeba salát s lososem a cizrnou, je redukční dieta s využitím dovozu krabiček až do domu nebo do kanceláře tím pravým rozhodnutím. 

Pro redukční dietu zvolili odborníci jídla s nižší kalorickou hodnotou a nižším obsahem tuků, ale přesto dostatečným množstvím vlákniny a bílkovin. Přesto nejsou na místě obavy z prázdného žaludku nebo snad pocitu hladu mezi jednotlivými porcemi. Pokud chcete opravdu zhubnout,  je třeba se vyvarovat překážek, které by se vám a hubnutí mohly postavit do cesty. Zejména se jedná o nedostatek pohybu a slabou vůli. 

Nastartujte se po dietě

Redukční dietu máte za sebou, jakou stravu zvolit teď? Ideálně tu krabičkovou. Speciálně na míru pro udržení si svoji redukované váhy tak, aby nenastal nechtěný jojo efekt. Pochutnejte si na lívancích z dýňového těsta nebo čerstvém salátu se sušenými rajčaty a oříšky!

Na míru i pro sportovce

Trochu jiné potřeby porcí a skladby stravy mívají sportovci. Vyvážené složení stravy, dostatek vitamínů, minerálů, zdravých tuků a hlavně bílkovin. Nic z toho v menu, které je připravované na míru zvýšeným energetickým potřebám sportovců, nechybí. Granola s jogurtem a ovocem na snídani, nebo třeba filovaný mořský vlk se zdravou zeleninou a bramborovou přílohou je o tom jasným důkazem. Dokonalá chuť a neotřelé recepty jsou zaručeny.

Chcete nabrat svaly? Krabičky vám pomohou!

Speciální dieta pro nabrání svalové hmoty má také svá specifika. Pokud se chcete vyhnout pochybným chemickým preparátům, kvalitní jídlo z krabiček podpoří růst vašich svalů přirozeně a zdravě! A váš žaludek si přitom skvěle pochutná například na houbovém skremblu nebo špenátovém kiši. V teto verzi krabiček oceníte sem tam i kvalitní a zdravý zákusek.

Vyvážený jídelníček pro každého!

Aby to nevypadalo, ze s krabičkami se jenom hubne nebo přibírá! Stravování formou dovezených krabiček je ideální pro ty, kteří nemají dostatek času na vaření a přesto se chtějí stravovat pravidelně, zdravě a nápaditě! Co byste řekli například kachním prsům na švestkové omáčce s přílohou z bramborových šišek nebo skvělé večeři z cizrny se zeleninovým crudité?

Vyzkoušejte ji na 2 dny a budete mít jasno!

Krabičky jsou skvělé v tom, ze si můžete objednávat jen jedno jídlo za den, třeba večeři. A můžete si je také vyzkoušet na dva dny, abyste ochutnali, jaké speciality by pro vás při objednání na každý den byly potěchou pro oko a zároveň i balzámem pro váš žaludek! Ano, jsou firmy, které tuto možnost nabízejí

Máte také rádi, když vám někdo připravuje jídlo a vy zrovna nemusíte? Dejte nám vědět, jestli jste už někdy vyzkoušeli některou z krabičkových diet. Pokud ano, napište nám, která jídla vás, co se týče chuti, oslovila nejvíce. Těšíme se na vaše gastronomické komentáře.

Antonín Červinka