Milujeme kalhotky!

Kalhotky se v historii lidského odívání objevily sice poměrně nedávno, ale přes to se již naprosto nesmazatelně zapsaly do života každého z nás. Ženy je oblékají každý den a muži je zase z žen rádi svlékají a obdivují. Kalhotky mohou být krásným dárkem pro ženu. Víte ale, jaké vybrat? Trochu vám napovíme…

 

Objevte fenomén brazilských kalhotek

Že je ještě neznáte? My je zbožňujeme a rozhodně je můžeme všem ženám jen doporučit! Brazilky, jak se zkráceně brazilským kalhotkám také říká, totiž sluší v podstatě každé postavě. Poznáte je podle toho, že mají krásně vykrojený střih v oblasti zadečku. Okraj vede většinou středem hýždí. Některé jsou bezešvé, některé mají jemný lem a ty nejkrásnější jsou podle nás tvořeny nebo ozdobeny krajkou.

Brazilky se pyšní většinou sníženým pasem, můžete ale objevit také kousky se zvýšeným sedem. Stejně jako u všech kalhotek musíme upozornit na fakt, že vždy musíte zvolit správně velikost podle své aktuální váhy a proporcí. Menší kalhotky se budou vždy zařezávat a naopak větší prádlo nebude nikdy dokonale sedět. Hodně štěstí při výběru!

 

Dárek pro ženu? Kupte jí sexy prádlo!

Krásné prádlo není doménou pouze mladých a štíhlých žen. Dokazuje to svojí kampaní i neobyčejná francouzská blogerka a dnes i modelka spodního prádla Caroline Ida Oursová. Její projev ukazuje, že spodní prádlo se dá nosit s grácií i v pokročilejším věku. Podporují ji tisíce nadšených žen.

 

Kalhotky, co vám vyrazí dech!

  • Kalhotky na více dní – ano, tyto kalhotky nebudete muset měnit a prát každý den! Obsahují totiž nanočástice stříbra, a to je, jak známo vysoce antibakteriální. Tyto kalhotky také dokážou pohlcovat nepříjemný zápach. Designu takových kalhotek tleskáme, jistě je ocení nejedna horolezkyně nebo milovnice spaní pod stanem. My ostatní asi zůstaneme u staré klasiky a šuplík s prádlem otevřeme poctivě každé ráno.
  • Menstruační kalhotky – tyto kalhotky víří divoké diskuze. Mají buď fanatické odpůrkyně, nebo nadšené fanynky. Ano, menstruační kalhotky jsou v očích veřejnosti zatím spíše kontroverzní. Ale, ruku na srdce, podle nás mají jistě před sebou velkou budoucnost. Minimálně pro ženy, které chtějí udělat něco pro svoje zdraví a skoncovat s plastem a jednorázovými menstruačními pomůckami.
  • Nalepovací kalhotky – při představě těchto kalhotek se nám opravdu tají dech. Věřte ale, že mají svoje spokojené nositelky, hlavně mezi celebritami v extravagantních róbách.

 

Genderově neutrální spodní prádlo?

Ano, čtete správně. Trend genderové vyváženosti se dostal i do oblasti spodního prádla. Ve Švédsku se rozhodli, že spodní prádlo prostě nemusí být specializované jen pro muže nebo ženy tak, jak jsme u tohoto typu oděvu zvyklí. Navrhli proto kolekci spodního prádla, které si budete moci doma s partnerem půjčovat. Neutrální jsou i jeho barvy – černá a bílá. Láká vás tato představa? Nás to rozhodně pobavilo…

 

Rozparky, poklopce a spodní kalhoty

Pokud nahlédneme do dávnější historie pod horní vrstvy oděvů, zjistíme, že naši předkové to měli s oblečením daleko složitější, než máme my dnes. Proto vás jistě pobaví několik úryvků z dob dávno minulých v dobové řeči. Jaká móda a oblečení těsně na těle se nosilo za Rudolfa II, Casanovy nebo Ferdinanda I. Habsburského? Oproti dnešnímu pohodlnému prádlu to nejspíš byla opravdu síla.

 

A jaké kalhotky máte na sobě nebo na svojí ženě nejraději? Rádi objevujete novinky nebo si kupujete svoji zajetou klasiku? A co sexy výstřelky, potrpíte si na ně?

Antonín Červinka